Menu
Sepetiniz

Hakkımızda / About Us

1996 yılında Mehmet TEMEL tarafından kurulan Bay Şapkacı tekstil aksesuar firmamız İstanbul da çalışmalarına başlamıştır.

Şapka sektörünün eksiklikleri analiz edilerek başlatılan kurulma sürecinden günümüze kadar geldiğimiz de özel şapka ustaları ile şapka sektöründe farkındalık yaratarak kendimizi her gün geliştirerek sektörün içerisinde hak ettiğimiz yerimizi alarak kocaman bir aile olmuştur.

Bu süreçlerin başından itibaren kadın,erkek,çocuk için şapka, kep, kasket, bere, eldiven, çanta, şal aksesuarları yüksek üretim kalite ve kapasitesi ile  tasarlayıp üreten bir firma olarak yola devam ediyoruz.

Sadece kendi öz kaynakları ve kapasitesi ile Türkiye’deki

( BEYMEN, BM CLUB, RAMSEY, KİP, MAVİ, AVVA, HATEMOĞLU DS, DAMAT, TWEEN, EFOR)gibi markalara koleksiyon hazırlayıp PL üretim yaparak ve 20 yılı aşkın süredir de BOYNER, ÖZDİLEK, PANÇO,E-BEBEK,

GRATİS, CARREFOURSA gibi kurumsal zincir mağazalara tedarikçi firma olarak kendi markamız ile hizmet vermekteyiz. Yeni İstanbul hava limanında Kosova hava limanında Dalaman hava limanında satış noktalarımız ve 40 ülkeye ihracatımız ile çalışmalarımızı ilk günkü heyecanımız ile sürdürmekteyiz.

 Bay Şapkacı kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede şapka ve aksesuar sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.