Her Yerde Takılabilecek Şapka Modelleri

 

Şapkalar, hem kombin oluşturma seçeneklerinde tamamlayıcı bir aksesuar hem de güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyucu birer giyim ürünüdür. Erkek ve kadın alıcılara sunulan birbirinden farklı şapka modelleri hasır başta olmak üzere son derece nitelikli malzemelerin bir araya getirilmesiyle imal ediliyor. Çanta ve ayakkabı gibi son derece önemli bir aksesuar olan şapka ürünleri logo ve tasarımlarıyla da fark yaratıyor.

 

 Fötr Şapkalarda En Yeni Seçenekler

 

 Hem erkek hem de kadın şapka olarak değerlendirilebilecek ilk ürünler fötr adı ile lanse edilip satışa çıkarılıyor. Dört mevsim takılabilen bu şapkalar spor ve klasik giyimler için ideal kabul edilmektedir. Siyah, kahverengi ve beyaz gibi karakteristik renklerin yanı sıra sarı, mavi gibi canlı renk alternatifleri de mevcuttur. Kadınlara özel imal edilen şapka modelleri ise çiçek desenleri ile ön planda tutuluyor. Başta gül ve menekşe gibi çok bilinen çiçekler özgün hatlarıyla kadın alıcıların beğenisine sunuluyor. Yüzde yüzü hasır olan erkek şapka seçenekleri ise özellikle yaz ve bahar mevsimleri için uygundur.

 

 Şeritlerinde çiçek bulunan kadın şapka ürünleri yazlık vb. mekanların da en gözde aksesuarları arasında yer alıyor. Ergonomik ve hafif yapıları sayesinde baskılı tişörtlerle ve askılı bluzlarla rahatlıkla kombin yapılabilir. Hediyelik eşya olarak da düşünülebilen yazlık şapka modellerinde alternatif renkler gri, pudra ve yeşildir. Aynı modellerin çocuklar için olan versiyonları da mevcuttur. 

 Keplerde En Yeni Modeller

 

 Özellikle erkek şapka kategorisinde incelenen ve uygun fiyatlarla satın alınabilen kepler tıpkı fötr yazlık şapka modellerinde olduğu gibi onlarca farklı renge ev sahipliği yapıyor. Unisex olan modelleri de çok satanlar listesinin zirvesinde yer alıyor. Yüzde yüz cotton ve pamuk kumaşlarından imal edilen bu ürünlerin toplam garanti süreleri 12 ay ile 1 yıl arasında değişiyor. Elde yıkanabilen şapkaların kuru temizleme dükkanlarında da temizliği yapılabilir.

 

 Standart renkleri arasında mavi, turuncu, sarı, yeşil ve kırmızı gibi herkesin sevebileceği renkler de bulunuyor. Kaptan modelindeki şapka seçenekleri ise özellikle genç yaştaki kadınların ilgi odağı olmuş durumda. Özellikle klasik giyimlerde tamamlayıcı bir aksesuar olarak göze çarpan bu ürünler de stokta olma durumuna bakılarak anında sipariş edilebilir. Türkiye'nin her yerine kargo gönderimi mevcuttur ve sadece 2 -3 gün içerisinde verilen adreslere gönderilmektedir.

 

 Sol ve sağ kısımlarında yer alan broş süslemeler de fark yaratan ve ilgi çeken diğer detayları oluşturuyor. Hem yaz hem de kış mevsimlerinde giyilebilen, ince ama dayanıklı kumaşlardan üretilen ürünlerdir. Kışlık olan versiyonlarında yüzde yetmiş oranında yün ve yüzde otuz oranında pamuk kullanılmıştır. Yazlık modellerinde ise eşit oranda wool ve cotton gibi ithal kumaşlar tercih edilmektedir.

 

 Diğer seçenekler arasında dikişsiz W kepler ve çapa desenli şapka modelleri yer alıyor. Bu ürünlerde de yüzde yirmiye varan indirimler tüm alıcıları bekliyor.